İyi Dersler Okulları’ndan Görkemli Açılış Töreni

Pendik Kurtköy’de hayata geçen ve eğitimde fark yaratan İyi Dersler Okulları Okulları  2017-2018 yılı eğitim açılışına start verdi.

İyi Dersler Okulları’ndan Görkemli Açılış Töreni | İyi Dersler |...
18 Eylül 2017
  • Paylaş

Görkemli şekilde açılışı yapılan İyi Dersler Okulları öğrencileriyle bir araya gelerek  ilk ders heyecanlarını yaşadılar. Muhteşem bir açılışla yeni öğretim yılına merhaba diyen İyi Dersler Okulları açılış öncesinde istiklal marşı okunmasıyla programına başladı. Müzik ziyafeti içerisinde gerçekleşen açılış töreni’nde İyi Dersler Okulları Genel Müdürü Mustafa Çalıkçı kısa bir konuşma yaparak şöyle dedi;

”Saygı değer velilerimiz,değerli yöneticilerimiz,kıymetli öğretmenlerimiz ve sevgili öğrenciler!

İyi Dersler Okullarının 2017-2018 Öğretim yılı açılış programına hoş geldiniz. Yeni, eğitim-öğretim yılı hepimize hayırlı olsun.Bu  gün okul olarak,veli olarak,öğrenci olarak yeni bir sezona yeni bir okulda başlamanın heyecanı ve sevinci  içindeyiz.

Bir ümitle başladı herşey …İlme sevdalı olanların başlattığı bir adımla başladı. Bu yolculukta emek veradı. Özveri  yoldaştı. Heyecan candı.Yorulmak, yüreğini bu yola koyanlara yasaktı. Gönülleri bir olanların başladığı bir yoldu yürüyüştü bu…

Bu yolun yolcularının talip oldukları ilimdi,irfandı. Bildiklerini öğretmek,bilmediklerini öğrenmek için başlanılan bu yolda, binlerin yürüdüğünü görebilmek en büyük amaçtı. EKSEN YAYINCILIK 1990 Yılından beri ilim ve irfanın öncülüğünü üstlenen bir kurumdur. Bu güzel toplantının ev sahibi,yarınların inşasında önemli hizmetlerin rehberidir. Gayretinden hisseler aldığımız, yücelttiğimiz değerlere sahip çıkan gönül sarayımızın başköşesinde olmaya hep adaydır. Şimdi ise ilim yolculuğunda ufkumuzu açacak İyi Dersler Okulları ile huzurlarınızda olmaktan onur duyuyorum. Biliyoruz ki özgürlük zaferle başlar. Ümidimiz olan çocuklarımızın heyecanına şahit olduğumuz, gözlerinin ışığında cesaret aldığımız bu güzel günde siz değerli ailelerine saygı ve sevgilerimi de iletmek istiyorum. Onlar kadar hyecanlı olduğunuzu biliyorum.Onların yarın ülkesine hizmet eden bireyler olarak iyi yerlerde olması için yaptığımız dualarımıza içtenlikle katılıyorum. Evlatlarınız evlatlarımızdır. Onların gönüllerde taht kurduğu zamanlara şahit olmak hepimizin muradıdır. 2017- 2108 Eğitim Öğretim yılı çocuklarımız için güzel bir geleceğin başlangıcı olsun. Yüreğimizde sevgi, dilimizde onlar için yaptığımız hayır dualar var. Gökyüzündeki bütün yıldızları derlesek ve çocuklarımızın avuçlarına versek az gelir.”dedi.


İyi Dersler'e Katılın

Bizimle iyiyi keşfetmeye hazır mısınız?

Kayıt Bilgi Formu / Kariyer / Bize Yazın