Uzaktan Eğitim Süreci Detayları

Eğitim öğretim faaliyetlerimiz 20 Kasım Cuma gününden 4 Ocak Pazartesi gününe kadar uzaktan eğitim yoluyla devam edecek.

Uzaktan Eğitim Süreci Detayları | İyi Dersler | Özel Okul
01 Aralık 2020
  • Paylaş

Dünyada ve ülkemizde COVID-19 salgınında yaşanan artış sebebiyle Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri doğrultusunda eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime tüm öğretmen, öğrenci ve çalışanlarımızın sağlıklarını korumak adına bir süreliğine ara verilmesi kararlaştırılmıştır. Eğitim öğretim faaliyetlerimize 20 Kasım Cuma gününden 4 Ocak Pazartesi gününe kadar uzaktan eğitim yoluyla devam edeceğiz.

Uzaktan eğitim haftalık ders programları eğitim danışmanlarımız koordinesinde her bir sınıf seviyesine göre hazırlanmış olup bir önceki haftadan sınıf danışman öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimiz ve velilerimizle özelden ve İyi Dersler Eğitim Kurumlarına ait i-Eğitim platformumuzdan güncel olarak paylaşılacaktır.

Bununla birlikte eğitim danışmalarımız ve öğretmenlerimiz, veli ve öğrencilerimize yeni dönemdeki uzaktan eğitim süreci ile ilgili sorularını cevaplamak için her daim onlarla iletişimde olacaktır.

Bu süre zarfında www.iyidersler.com.tr internet sitemiz ve canlı sınıflarımız, www.i-egitim.com internet platformumuz yanı sıra tüm basılı ve dijital yardımcı kaynaklarımızla da öğrencilerimizin yanında olacağız.

31 Aralık 2020'ye kadar yüz yüze veya uzaktan, sınıf geçme düzeyine etkileyen hiçbir sınav yapılmayacak olup öğrenci düzeylerini takip etmek, eksik kalınan, anlaşılamayan konuların tespitini sağlayabilmek adına belirli sınıf düzeylerinde online deneme sınavları uygulanacaktır. Bu online deneme sınavları ile ilgili duyurulara aynı şekilde www.i-egitim.com adresimizden ulaşılabilecektir.


Sınavlarla ilgili planlamalar salgın sürecinin seyrine göre ayrıca gerçekleştirilecek olup okul yönetimlerimiz ve öğretmenlerimiz aracılığıyla öğrencilerimize duyurulacaktır.

Öğrencilerimizin güveni, huzuru, mutluluğu ve başarısı için velilerimiz, öğretmenlerimiz, okul yöneticilerimiz ve tüm eğitim ailemizle birbirimize kenetlenmemiz gereken bir süreçteyiz. Tedbirlerimizi hijyen standartlarına bağlı olarak en üst düzeyde aldığımız, çocuklarımızın okul bahçelerindeki ve sınıflarındaki temassız oyunlarını bile tasarladığımız yüz yüze eğitime aşamalı geçiş sürecimize en hızlı şekilde yeniden başlamak en büyük temennimizdir.


İyi Dersler'e Katılın

Bizimle iyiyi keşfetmeye hazır mısınız?

Kayıt Bilgi Formu / Kariyer / Bize Yazın