İyi Dersler Okulları’nda Bilgi Yarışması

İyi Dersler Okulları’nda İstanbul konulu bilgi yarışması düzenlendi.

İyi Dersler Okulları’nda Bilgi Yarışması | İyi Dersler | Özel Oku...
17 Mayıs 2019
  • Yazar : Gülistan Doman Dedeoğlu
  • Paylaş

   İyi Dersler Okulları, öğrencilerinin birlikte karar verme, zamanı verimli kullanma özgüven ve sorumluluk duygularının gelişmesine katkıda bulunuyor.

   İyi Dersler Okulları öğrencileri, “İstanbul” konulu bilgi yarışması sayesinde yaşadıkları şehrin tarihi dokusunu ve kültürel değerlerini eğlenceli ve heyecanlı dakikalar geçirerek sınadı. Bilginin öğrenilmesinin yanı sıra pekiştirilmesine ve değerlendirilmesine de önem veren okulumuzda yarışmamız 5,6 ve 7. sınıflar arasında gerçekleşti.Birincisi düzenlenen genel kültür yarışmamızda, sınıflarını temsilen üçer kişilik gruplar, sorulara yanıt verdi. Çekişmeli geçen yarışmanın sonucunda okulumuz 7.A sınıfı öğrencileri; Oğuz Yavuz, İbrahim Berk Candan ve Fatma Zehra Çetinkaya birincilik madalyasının sahibi oldu. Ayrıca bütün katılan öğrencilerimize  İyi Dersler Okulları kupası ve başarı sertifikası verildi. Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 Organizasyona emek veren Türkçe, sosyal bilgiler, görsel sanatlar ve müzik zümresine teşekkür ediyoruz.Yeni organizasyonlarda görüşmek üzere.


İyi Dersler'e Katılın

Bizimle iyiyi keşfetmeye hazır mısınız?

Kayıt Bilgi Formu / Kariyer / Bize Yazın